Ana sayfa

Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite öngörülen kapasite değmek perde satış için
iyi kalite öngörülen kapasite değmek perde satış için
Both your factory and you are really nice. Your touch panels' quality is also excellent. I'm looking forward to visiting you and your factory again.

—— Hitesh.P.Sadhnani

Your touch screens passed our test and our clients are quite satisfied with our modules. I hope we can establish a long-term business relations!

—— Srikant Gupta

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Dongguan Cloudtop Elektronik Technolgoy Co Ltd ile Dongguan Shining Elektronik Technology Co, Ltd, Chang'an Kasaba, Donggduan City, Guangdong Eyaleti, Çin, Guangzhou ve Shenzhen arasında bulunur. 2000 metrekareden fazla 10.000 adet tozsuz atölyede ve 200'den fazla metrekarede 100-sınıf tozsuz atölye ile donatılmıştır. Lütfen bazı üretim hattını ve ekipmanımızı görün. Ve umarım sizi gelecekte ziyaret ettiğinizde fabrikamızda size göstermekten onur duyarız.

  Yukarıdaki fotoğraflar genel olarak tozsuz atölyeleri göstermektedir; Aşağıdaki resimler bazı ekipmanı görüntüler.

  Üst tabakaların alt tabakalara laminasyonu ve ipek baskı işlemi.

 • OEM / ODM

  Parlayan (Cloudtop) bir OEM ve ODM üreticisidir. Temel olarak, müşterilere sunulan çizime göre dokunmatik paneller / ekranlar üretmelerinde yardımcı olacak bir konumdayız. Aslında biz de müşterilerin özel gereksinimlerine dayanarak tasarım yapabiliyoruz. Şu ana kadar yaklaşık 100 müşteriye ev ve abraod hizmet vermekteyiz ve çoğumuz Shining kuruluşunun başlangıcından beri bizimle işbirliği yapmaktadır. Ayrıca yaklaşık 2000 model ürettik. Burada bazı müşterilerimizi sunmak istiyoruz:

 • Ar-Ge

  Shining (Cloudtop), Samsung veya diğer IC şirketleri gibi araştırma yapmaz. Fikrinize göre Ar-Ge geliştirme tasarımlarımız. Temel faaliyetlerimizin ürünlerinizle ve fikirlerinizle uyumlu dokunmatik paneller üretmek olduğunu derin bir şekilde biliyoruz. Misyonumuz insanı daha iyi tanıyan daha iyi dokunmatik paneller yapmak ve vizyonumuz eğlenceyle hayatımızı yerine getirmektir. Müşterilerimizi başarıyla destekleyebileceğimizi düşünüyoruz! Ve burada, müşterilerin fikirlerine göre tasarladığımız 2 örnek göstermekten memnuniyet duyarız:

  Bu, diğer büyük dokunmatik cihazlarla bağlantılı bir mobil telefon yapabilen Japon pazarı için bir cep telefonu genişleticisi:

  Bu, genellikle ofis veya evde Kore pazarında masaüstü bilgisayarlara kağıt yazımı ve klavye girişi yapmak için kullanılan bir e-yazar:

İletişim bilgileri
Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Brook Huang

Tel: 86-769-88002058-601

Faks: 86-769-88002058-606

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)