Ana sayfa

Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

iyi kalite öngörülen kapasite değmek perde satış için
iyi kalite öngörülen kapasite değmek perde satış için
Both your factory and you are really nice. Your touch panels' quality is also excellent. I'm looking forward to visiting you and your factory again.

—— Hitesh.P.Sadhnani

Your touch screens passed our test and our clients are quite satisfied with our modules. I hope we can establish a long-term business relations!

—— Srikant Gupta

Ben sohbet şimdi

Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.
Factory Building Reception Desk Office Area Dust-free Workshop Class 100 Dust-free Booth Silk Printing

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kenshin / Parlayan / Bulut Tablası
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 3 million-5 million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%

Hakkımızda

2008 yılında kurulan Dongguan CLOUDTOP Elektronik Technology Co, Ltd (CLOUDTOP) ile araştırma, geliştirme, üretim ve dokunmatik paneller tedarik uzmanlaşmıştır Dongguan SHINING Electronic Technology Co, Ltd (PARLAK), kendi iştiraki fabrika, 4- endüstriyel kontrol, ev tutma elektroniği, otomotiv GPS navigasyon cihazları, tıbbi, öğretim, mobil cihazlar için LCD modüllerde yaygın olarak kullanılan tel dirençli dokunmatik panel, 5 telli dirençli dokunmatik panel, kapasitif dokunmatik panel, dijital dokunmatik panel vb. ofis donanımı ve dokunma işlevi olan diğer ürünler.

SHINING ve CLOUDTOP, dokunmatik panellerin kalitesini endüstriyel standartlara ve müşterilerin gereksinimlerine göre sıkı bir şekilde kontrol etmektedir. 2000 metrekareden fazla 10.000 adet tozsuz atölyede 200'den fazla metrekare alana sahip olan tesisimiz, dokunmatik panellerimizin temizliğini temel alan 100 katlı tozsuz atölyeler ile donatılmıştır. Ar-Ge ve üretim kabiliyetimizle ilgili olarak, yönetimde 12 tecrübeli insanımız var ve çoğu, 3 yıldan beri bizimle olan 50'den fazla işçi vardır. Üstelik, baştan kaliteyi garanti altına almak için yalnızca marka malzemeleri satın alıyoruz ve ipek baskı, laminasyon, kesim, FPC yapıştırma gibi bazı önemli adımlar, hepsi otomatik makine ve beceri tecrübeli işçiler tarafından yürütülüyor. Ayrıca, depodan teslim edilen her bir dokunmatik panelin müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayabildiğinden emin olmak için% 100 muayene yapıyoruz.

2010 yılında ISO 9001: 2008 Uluslararası Yönetim Sistemi ve 14001: 2004 + Cor 1: 2009 Çevre Yönetim Sistemi'ni geçtik; 2013'te dokunmatik panellerimiz REACH 144 denetimini geçti; TUV tarafından denetlenen 2015'te, PRC ulusal standart yüksek kaliteli üreticiyiz.

Sadece Samsung ve Nintendo gibi ünlü müşterilerin değil, aynı zamanda da başarılı olmayan fakat her zaman uğraşan müşterilerin gelişiminden ve müşterilerimizden gurur duyuyoruz. Umarız siz onlardan biri olursunuz.

MİSYON

Daha İyi Bilen Daha İyi Dokunmatik Paneller yapın!

VİZYON

PARLATIN Dokunmatik, Eğlenerek Yaşamın tadını çıkarın!

DEĞER

Filial ve saygılı, Tür ve Dost, Pratik ve Çabalı;

Profesyonel ve Kalıcı; Şüpheli ve Umutlu

İletişim bilgileri
Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Brook Huang

Tel: 86-769-88002058-601

Faks: 86-769-88002058-606

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)